СВЄЦЬКА ЛЬВІЦА

 

СВЄЦЬКА ЛЬВІЦА
Дурналістика – це одна з моїх улюблений тем, тим паче в Україні вона квітне буйним цвітом. У мене аж сльози на очі нагортаються коли я читаю деякі статті або інтерв’ю. Ну от, наприклад, одне з епічних питань в одному інтерв’ю:

Вы – светская львица Украины, успешная бизнеследи, ТОП модель, известная фотомодель, постоянная участница светских событий, являлись лицом нескольких дорогих брендов, творческий человек, любите писать, путешествовать, а также очень активно занимаетесь социальными и благотворительными проектами. Как это все начиналось? С чего? 

Мені здається – краще вже неможливо, тому що неможливо засунути язика глибше в дупу. Причому питання, як на мене, писала сама “звізда”, фото якої я навмисне сховала під кат, щоб ви спробували здогадатися, про кого ж мова. Ану, спробуйте.

Я більш ніж впевнена, що ви навіть не знаєте, хто це така. Я б мабуть теж не знала, якби не шукала матеріальчик для рагу.лів. А це Каріна Сафарова, нещодавно про неї я згадувала отут. Ця дама відрізняється у любові до модифікацій обличчя та фотографування у позиції напівлежачи.Создан 19 сен 2017